- CAMERON SINO

Item No.:CS-LS3478BL
Type:Li-ion
Capacity:2200mAh / 8.14Wh
Voltage:3.7v
Color:Black
Dimension:68.84 x 23.53 x 22.01mm
EAN Code:4894128071129
Net Weight:55.0g / 1.94oz
Gross Weight:125.0g / 4.41oz
Gross Weight:107g / 3.77oz
Item No.:CS-LS3478BL
Type:Li-ion
Capacity:2200mAh / 8.14Wh
Voltage:3.7v
Color:Black
Dimension:68.84 x 23.53 x 22.01mm
EAN Code:4894128071129
Net Weight:55.0g / 1.94oz
Gross Weight:125.0g / 4.41oz
Gross Weight:107g / 3.77oz
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулаторна батерия |
| Тип аксесоар | Акумулаторна батерия |
| За вид устройство | Баркод четци |
| За вид устройство | Баркод четци |
| Химически състав | Li-Ion |
| Марка устройство | Honeywell; SYMBOL; Leuze |
| Химически състав | Li-Ion |
| Марка устройство | Honeywell; SYMBOL; Leuze |
| Модел устройство | Honeywell 8800 Symbol LS3478 DS3478 LS3578 DS3578 XS3478 NGIS DSS3478 MT2000 LS3478ER Leuze HS6578 Part Number Symbol BTRY-LS34IAB00-00 21-62606-01 Leuze 50120448 Motorola 21-62606-01 |
| Модел устройство | Honeywell 8800 Symbol LS3478 DS3478 LS3578 DS3578 XS3478 NGIS DSS3478 MT2000 LS3478ER Leuze HS6578 Part Number Symbol BTRY-LS34IAB00-00 21-62606-01 Leuze 50120448 Motorola 21-62606-01 |
| Напрежение (V) | 3.7 V |
| Напрежение (V) | 3.7 V |
| Капацитет (mAh) | 2200 mAh |
| Капацитет (mAh) | 2200 mAh |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 2200 |
| Напрежение (V) | 3.7 |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | Баркод скенер |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 8.14 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Батерия за баркод скенер Honeywell 8800, Symbol LS3478 – Cameron Sino BTRY-LS34IAB00-00
Подобрете работата на вашия баркод скенер с тази висококачествена резервна батерия от Cameron Sino. Проектирана за скенери Honeywell 8800 и Symbol LS3478, тя осигурява надеждна мощност и дълъг живот на батерията, за да поддържа операциите ви без прекъсване.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 2200mAh Li-Ion батерия осигурява продължителна употреба между зарежданията.
- Надеждна производителност — Стабилно напрежение 3.7V гарантира постоянна работа на скенера.
- Лесна подмяна — Директна резервна батерия за оригиналната BTRY-LS34IAB00-00.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Li-Ion |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Напрежение | 3.7 V |
| Енергия | 8.14 Wh |
| Съвместимо устройство | Баркод скенер |
| Оригинална / OEM | Съвместима |
| Гаранция | 12 месеца |
Какво има в кутията
- 1x Батерия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








